Filtras

Kaina
Spalva
Dydis
Forma
Kelių spalvų
Ypatybė
Briaunuoti
Gija
Natūralūs
Gamintojai
Filtras
Ametistas

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 34 prekių
 • Natūralaus druzy ametisto akmens paskirstytojas, violetinės spalvos, vėriniams, apyrankėms, verti 23~30x46x8 mm, 1 vnt. Natūralaus druzy ametisto paskirstytojas 23~30x46x8 mm., 1 vnt.
  5.06 €
  Natūralaus druzy ametisto paskirstytojas... - (AK1362)

  Natūralaus druzy ametisto akmens paskirstytojas : violetinės spalvos; padengtas sidabro spalvos folija; dydis~23~30x46x8 mm.; 1 vnt.Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  5.06 €
  Tik internetu
 • Natūralūs ametisto karoliukai, violetinės spalvos, vėriniams, apyrankėms, verti 10mm, 1 gija Natūralūs ametisto karoliukai 10mm, 1 gija
  6.74 €
  Natūralūs ametisto karoliukai 10mm, 1 gija - (AK1341)

  Natūralūs ametisto karoliukai : apvalios formos; violetinės spalvos; dydis ~10mm; gijos ilgis ~38 cm.; gijoje ~38 vnt.; 1 gijaNatūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  6.74 €
  Tik internetu
 • Natūralaus Druzy Ametisto... - (AK1814)

  Natūralaus Druzy Ametisto paskirstytojas-pakabukas :violetinės spalvos; formos; 2 kilpų; dydis ~40-60x34-36x10-11 mm.; 1 vnt.Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs Ametisto grynuoliai... - (AK1791)

  Natūralūs Ametisto grynuoliai :violetinės spalvos; stačiakampio formos; dydis ~16-32x10-28x7-21 mm.; gijoje ~15 vnt.; gijos ilgis ~38 cm.; 1 gija.Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna...

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs Ametisto ir Prehnito grynuoliai,... - (AK1552)

  Natūralūs Ametisto ir Prehnito grynuoliai :žalsvos-violetinės spalvos;netaisyklingos riešuto formos;dydis ~18-25x19-7 mm.;gijoje ~40 vnt.;gijos ilgis ~38 cm.;1 gija. Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos...

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs Ametisto ir Prehnito grynuoliai,... - (AK1551)

  Natūralūs Ametisto ir Prehnito grynuoliai :žalsvos-violetinės spalvos; netaisyklingos riešuto formos; dydis ~16-32x10-28 mm.; gijoje ~15 vnt.; gijos ilgis ~38 cm.; 1 gija.Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos...

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralaus Ametisto karoliukai, 8 mm, 1 gija - (AK1548)

  Natūralaus Ametisto karoliukai :violetinės spalvos;apvalios formos;matiniai;dydis ~8 mm.;gijoej ~48 vnt.;gijos ilgis ~38 cm.;1 gija. Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs Ametisto karoliukai, 8 mm., 1 gija - (AK1527)

  Natūralūs Ametisto karoliukai :violetinės spalvos;apvalios formos;dydis ~8 mm.;gijoje ~48 vnt.;gijos ilgis ~38 cm.;1 gija. Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs ametisto karoliukai, 8 mm., 1 gija - (AK1484)

  Natūralūs ametisto karoliukai :tamsiai violetinės spalvos;apvalios formos;dydis ~8 mm.;gijoje ~48 vnt.;gijos ilgis ~38 cm.;1 gija. Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs ametisto karoliukai, 12 mm., 1 gija - (AK1439)

  Natūralūs ametisto karoliukai :apvalios formos; violetinės spalvos; matiniai; dydis ~12 mm.; gijoje ~30 vnt.; gijos ilgis ~38 cm.; 1 gija.Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralūs ametisto karoliukai 8-9 mm, 1 gija - (AK1340)

  Natūralūs ametisto karoliukai :apvalios formos;violetinės spalvos; dydis ~8-9 mm;gijos ilgis ~38 cm.;gijoje ~45 vnt.;1 gija Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
  Tik internetu
 • Natūralaus Ametisto karoliukų gija 6 mm - (AK1103)

  Natūralaus Ametisto karoliukų gija : violetinės spalvos; apvalios formos; briaunuoti; dydis ~6 mm; gijoje ~30 vnt.; 1 gija.Natūralūs akmenukai gaunami iš mineralų. Mineralų yra labai daug rūšių, vieni trapūs, kiti ne. Karoliukai išpjauti iš akmens gali turėti mažus arba labai mažus įdubimus. Jų spalvos ir formos nevisada būna vienodos.

  Išparduota
Rodoma 1 - 12 iš 34 prekių