​Slapukų (angl. cookies) naudojimas Saromania.lt parduotuvėje


 Šiame puslapyje rasite informaciją apie tai kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame savo elektroninėje parduotuvėje.


Kas yra slapukas?

 Slapukas – tai jūsų žiniatinklio naršyklėje saugomas nedidelis tekstinis failas, kuris atpažįstamas mūsų elektroninėje parduotuvėje, jums dar kartą joje apsilankius. Todėl mes galime suteikti jums tinkamiausią informaciją ir praturtinti jūsų patirtį mūsų elektroninėje parduotuvėje. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos ir jis nėra kenksminga programa arba virusas.

Kaip išvengti slapukų?
 Jei nenorite gauti slapukų, galite juos užblokuoti arba iš savo naršyklės ištrinti esamus slapukus. Toliau pateikiamos nuorodos, kuriose paaiškinta, kaip ištrinti ir blokuoti slapukus. Kitas būdas, naršyklėse galite naudoti "Inkognito" rėžimą.

Kam mes naudojame slapukus savo elektroninėje parduotuvėje?
 Mes naudojame slapukus, tam, kad atskirtumėte jus nuo kitų mūsų elektroninės parduotuvės naudotojų ir suteiktume jums unikalią naršymo patirtį. Taip pat mes naudojame slapukus, kad mūsų elektroninė parduotuvė prisimintų, ką atlikote naršydami joje, pavyzdžiui: atsimintų kokia prekes dėjotės į savo pirkinių krepšelį ir t.t.

Kokius slapukus naudojame savo elektroninėje parduotuvėje?
 Mes naudojame dviejų rūšių slapukus. Slapukai, kurie yra nustatyti mūsų elektroninėje parduotuvėje, mūsų turinio valdymo sistemoje ir užsakymų internetu sistemoje (ją jūs naudojate užsisakyti prekes) yra pirmosios šalies slapukai. Pirmosios šalies slapukai nustatomi tik tada, kai jūs lankotės mūsų elektroninėje parduotuvėje. Mes taip pat naudojame įvairias išorės priemones ir sistemas, pavyzdžiui, stebėjimo ir analizės sistemas. Šios sistemos taip pat talpina slapukus. Minėti slapukai vadinami trečiosios šalies slapukais.

Slapukų veikimo trukmė
 Mūsų elektroninėje parduotuvėje talpinamų slapukų veikimo trukmė įvairi. Kai kurie jų nustoja veikti, kai tik uždarote naršyklę, o kiti galioja keletą dienų / mėnesių / metų. Ilgesnės trukmės slapukai reikalingi tam, kad būtų galima įvertinti, ar esate naujas lankytojas ar pakartotinai lankotės mūsų elektroninėje parduotuvėje. Daugiausia mes naudojame standartinės veikimo trukmės slapukus (kuri nustatoma juos naudojančių sistemų). Kai kuriais atvejais slapukų veikimo trukmę galime pakeisti. Tačiau mes negalime valdyti trečiosios šalies slapukų veikimo trukmės, nes jie priklauso mūsų partnerių ir agentūrų naudojamoms išorinėms sistemoms.

Pirmosios šalies slapukai 
 Jums apsilankius mūsų elektroninėje parduotuvėje, patalpiname sesijos slapuką. Jis atlieka technines funkcijas. Pavyzdžiui, slapukai jums padeda, jei norite prisijungti prie mūsų elektroninės parduotuvės. Šis slapukas atlieka technines funkcijas, pavyzdžiui, stebi jūsų užsakymo turinį. Tai leidžia jums judėti užsakymu pirmyn ir atgal, neprarandant užsakymo turinio.


Trečiosios šalies slapukai

"Google Analytics". Matuoja apsilankymų mūsų elektroninėje parduotuvėje srautą. Slapukai automatiškai nustoja galioti, praėjus tam tikram skaičiui dienų / metų po paskutinio jūsų apsilankymo.
"Facebook" kampanijos stebėjimas. Stebi kokias prekes žiūrite, kokias dedate į krepšelį. Stebi apsipirkimo procedūrą. Slapukai automatiškai nustoja galioti, praėjus tam tikram skaičiui dienų / metų po paskutinio jūsų apsilankymo.


Kaip ištrinti slapukus?

 Jei nuspręstumėte ištrinti visus iki šiol gautus slapukus, nurodymus pateikėme žemiau. Šie nurodymai apima daugumą iš naudojamų naršyklių. Primename, kad jūs ištrinsite ne tik iš mūsų, bet ir iš visų kitų svetainių gautus slapukus.

Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
 Blokuoti ar ištrinti slapukus: 
Google Chrome
 Blokuoti ar ištrinti slapukus: Kilus klausimams - visada galite parašyti mums.

Saromania.lt